jakub kujawa

i

Autor: fb Jakub Kujawa

Muzyka

Jakub Kujawa - kierunek house i 3 miejsce w konkursie

2023-09-05 11:03

Jakub Kujawa na 3 miejscu TASTE THE MUSIC DJ CONTEST. Dj z Ostrowa znalazł się w finałowej dziesiątce konkursu organizowanego przez wytwórnię płytową z Leszna. Jego nagranie wybrano spośród 100 nadesłanych z całego kraju. W finale znalazł się na 3 miejscu.

Musieliśmy przygotować nowy materiał i zaprezentować go przed jury - mówi Jakub Kujawa: Dla mnie to jest świetny start wziąć udział w takim konkursie. Przygotować się do tego, wybrać odpowiedni repertuar to jest spore wyzwanie. Uzyskanie 3 miejsca w takim konkursie to dla mnie wielkie wyróżnienie zwłaszcza, że to początek mojej drogi w stylu house.

jakub kujawa

i

Autor: fb Jakub Kujawa

Jury oceniało umiejętności miksowania, dobór materiału i kreatywność - dodaje Jakub Kujawa. - Ważne było też to, aby repertuar przedstawiony w finale nie był oczywisty. Ze swojej strony starałem się dobrać mniej znane utwory, aby jury widziało, że to nie jest zlepek utworów muzyki house z dj top listy. Tylko żeby było to bardziej wyszukane i to na pewno było na plus.  

 Zdobycie 3 miejsca w konkursie to również znalezienie się w gronie DJ, którzy zapraszani są do prowadzenia imprez organizowanych przez TASTE THE MUSIC. 

jakub kujawa

i

Autor: fb Jakub Kujawa

Jakub Kujawa – DJ, wraz z Radkiem Bagrowskim tworzy duet AUDIOLOGS. Razem grali w Klubie Stara Przepompownia, poznańskim NURCIE, na zamku w Rydzynie, w Ostrowie  podczas 30 edycji WOŚP czy Narodowego Czytania. Tworzą własne projekty, jak choćby wspólne granie w ostrowskiej bibliotece albo z zaproszonymi gośćmi nocą na lotnisku w Michałkowie.