HuMoreShow 2023

i

Autor: Adria-Art

Dobra zabawa

HuMore Show w Ostrowie Wielkopolskim. Gwiazdy polskiego kabaretu ruszają w trasę

2023-06-13 20:33

Kabarety ciągle są popularne. W najbliższych miesiącach w całej Polsce odbędzie się HuMore Show 2023. W edycji 2023 wystąpią: Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Igor Kwiatkowski, Kabaret Zdolni i Skromni oraz Andrzej Kozłowski.

HuMoreShow

i

Autor: Adria-Art

HuMore Show 2023

HuMore Show to absolutny top polskiego kabaretu. Wieczór poprowadzi duet znany z polsatowskiego cyklu "Młodzi i Moralni": Robert Górski i Robert Korólczyk. Podczas tegorocznej edycji, pt. "Młodzi, Moralni i goście", na scenie wystąpią Kabaret Moralnego Niepokoju, Kabaret Młodych Panów, Zdolni i Skromni i Igor Kwiatkowski. Oprócz nich rozbawi Was do łez zespół muzyczny Gwiazda z Zagranicy i Andrzej Kozłowski, uczestnik programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", który zaśpiewa na żywo znane przeboje w wyjątkowej formie.

HuMore Show 2023 - trasa

HuMore Show odbędzie się w 11 lokalizacjach w całej Polsce. Dokładna lista miejsc znajduje się TUTAJ.

HuMore Show 2023 w Ostrowie Wielkopolskim

Najlepsze skecze będzie można obejrzeć także w Ostrowie Wielkopolskim. Występ zaplanowano na 17 czerwca 2023 roku o godzinie 20.00 w 3mk Arena Ostrów.

HuMore Show 2023 - bilety

Bilety na HuMore Show 2023 są już w sprzedaży. Można je kupić za pośrednictwem strony internetowej organizatora.

Patronem medialnym HuMore Show jest Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE