żużel

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Bez punktów w Gorzowie - kolejny przegrany mecz TŻ Ostrovii

2022-06-06 10:30

7. runda PGE Ekstraligi również nie przyniosła upragnionych punktów dla drużyny Arged Malesy TŻ Ostrovii. Ostrowscy żużlowcy przegrali z drużyną Moje Bermudy Stal Gorzów 55:35.

Arged Malesa TŻ Ostrovia, tym razem musiała uznać wyższość zespołu Moje Bermudy Stal Gorzów. "Biało-czerwoni" przegrali wyjazdowe spotkanie 55:35. Kibice zastanawiają się kiedy ostrowianie zdobędą pierwsze punkty w tabeli. I chociaż trener zapewnia, że zawodnicy są dobrze przygotowani do każdego spotkania, to mentalnie coś "nie gra".

TŻ Ostrovia

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Chcielibyśmy w końcu coś wygrać  i też nabrać trochę tego wiatru w żagle, żeby to nas pchnęło do zwycięstwa. W Ekstralidze wszędzie jest bardzo ciężko mijać, bo nawet biorąc pod uwagę, że zawodnicy są na podobnym poziomie i sprzęt - no to jeśli ktoś jedzie przed Tobą i nie popełni jakiegoś karygodnego błędu, to ciężko jest go minąć - tłumaczy Mariusz Staszewski, trener TŻ Ostrovii.

A już w piątek, 10 czerwca na Stadionie Miejskim w Ostrowie po raz pierwszy po remoncie obiektu, żużlowcy wyjadą na tor przy sztucznym oświetleniu. Mecz ze Stalą Gorzów rozpocznie się o 20.30.

Patronem medialnym ostrowskich żużlowców jest Radio Eska.