Złodzieje rowerów w rękach kaliskich policjantów!

i

Autor: pixabay zdjęcie ilustracyjne

Złodzieje rowerów w rękach kaliskich policjantów!

2021-10-13 11:50

Złodzieje jednośladów w rękach funkcjonariuszy z Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu. To dwóch mężczyzn w wieku 28 i 33 lat oraz 33-letnia kobieta. Cała trójka usłyszała już zarzuty w tej sprawie.

Chodzi o kradzież trzech rowerów ze stojaka znajdującego się przy jednej z kaliskich szkół. Straty zostały oszacowane na kwotę blisko 3 tys. złotych. Za przestępstwo kradzieży grozi kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Policjanci przyjęli zgłoszenie o kradzieży trzech rowerów ze stojaka znajdującego się przy jednej z kaliskich szkół. Rowery były własnością uczniów, którzy przyjechali do szkoły. Dzięki zabezpieczonemu nagraniu z monitoringu policjantom udało się wytypować sprawców kradzieży. Okazało się, że to dwóch mężczyzn i kobieta. Cała trójka została zatrzymana w niespełna 48 godzin.

Mówi Anna Jaworska-Wojnicz, rzecznik kaliskich policjantów.

W związku z tym, że dwoje sprawców, 28-letni mężczyzna i kobieta dopuścili się czynu w warunkach recydywy, czyli powrotu do przestępstwa grozi im kara 7,5 roku więzienia.

Źródło: Złodzieje rowerów w rękach kaliskich policjantów!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE