Kolejny atak zimy tej zimy w Lesznie. Miasto zasypane śniegiem

i

Autor: hak, Radio Eska

Wielkopolska: ZIMA NIE ODPUSZCZA! Jest KOLEJNE ostrzeżenie IMGW! [SZCZEGÓŁY]

2021-02-09 16:33

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne już w ostatnim czasie ostrzeżenie dla całego województwa. Trudno nie zauważyć, że zima w naszym regionie nie odpuszcza… Co będzie się działo w najbliższych godzinach? Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Zima w Wielkopolsce nie odpuszcza! W ostatnich godzinach w naszym regionie spadło w sumie kilkanaście centymetrów śniegu. Spowodowało to ogromne utrudnienia na drogach. Wiele tras było zablokowanych. Obecnie sytuacja jest w miarę opanowana. Największe i najważniejsze drogi są odśnieżone, na mniejszych jednak nadal zalegać może śnieg. Warto o tym pamiętać wybierając się w podróż. 

Wrocław pod śniegiem

Wielkopolska: Ostrzeżenie IMGW 9.02.2021, 10.02.2021, 11.02.2021 

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne już w ostatnim czasie ostrzeżenie dla całej Wielkopolski. Tym razem synoptycy ostrzegają przed silnymi mrozami. 

Prognozuje się temperaturę minimalną w nocy miejscami do -16°C. Temperatura maksymalna w dzień od -8°C do -6°C. Wiatr o średniej prędkości od 5 km/h do 15 km/h

informuje IMGW. To ostrzeżenie będzie obowiązywało w całej Wielkopolsce od 10.02.2021 g. 0:00 do 11.02.2021 g. 09:00. 

Warto również pamiętać, że w najbliższych godzinach nadal może padać śnieg. Nie będą to jednak opady tak intensywne jak w poniedziałek. 

Jaką pizzą jesteś? Specjalny quiz na Dzień Pizzy

Pytanie 1 z 8
Czy lubisz pizzę?
Źródło: Wielkopolska: ZIMA NIE ODPUSZCZA! Jest KOLEJNE ostrzeżenie IMGW! [SZCZEGÓŁY]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE