ostrovia

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

TŻ Ostrovia: Duży suckes juniorów!

2022-08-18 10:57

Żużlowcy Arged Malesy TŻ Ostrovii zdobyli brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Lublinie. To duży sukces dla ostrowskich juniorów.

Trzecie miejsce w finale Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych w Lublinie zajęli żużlowcy Arged Malesy Ostrów. Złoto wywalczyli gospodarze i faworyci – Motor Lublin. Srebro Włókniarz Częstochowa, a brązowy krążek padł łupem naszych zawodników, którzy walczyli niesamowicie do ostatniego wyścigu o miejsce na podium.

Biało-czerwoni wystąpili w składzie: Jakub Krawczyk, Sebastian Szostak i Jakub Poczta.

Na 20 punktów Arged Malesy złożyło się 11 punktów Jakuba Krawczyka, 3 punkty Sebastiana Szostaka i 6 Jakuba Poczty. Warto pamiętać, że gdy kontuzjowany był Sebastian Szostak, awans do finału MMPPK pomógł wywalczyć Kacper Grzelak.