Michał Bałwas

i

Autor: Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski

To pierwsze odejście z drużyny Arged KPRu Ostrovia

2022-05-25 9:53

Michał Bałwas, wychowanek Ostrovii w nowym sezonie nie będzie już reprezentował biało-czerwonych barw.

Arged KPR Ostrovia żegna się z Michałem Bałwasem.

Razem z klubem udało mu się wywalczyć Mistrzostwo Ligi Centralnej i awans do PGNiG Superligi. Po wykonanych transferach, które będą jeszcze wkrótce ogłoszone - było jasne, że nie dla wszystkich autorów awansu znajdzie się miejsce w składzie

Mogę powiedzieć, że 85-90% obecnego zespołu zostaje w składzie takim, jakim jest. Niestety, jakieś 3-4 odejścia będziemy musieli też z przykrością ogłosić. Ze względu na to, że na niektórych pozycjach troszeczkę kulały dane elementy, które będą bardzo wymagane w Superlidze. Bardziej to było poczynione tym, iż mijały się te dane nazwiska z wizją sztabu trenerskiego - mówi Jakub Kaszuba, prezes Arged KPR Ostrovia.

Nowymi twarzami w zespole będą Marek Szpera, Łukasz Gierak i Mikołaj Krekora. Lada moment ma być ogłoszony także następny transfer beniaminka.

KPR

i

Autor: Arged KPR Ostrovia Ostrów Wielkopolski Link: https://www.facebook.com/kprostrovia1996/photos/a.408846085849290/5470128233054358

Wszystko wskazuje na to, że oprócz Bałwasa z zespołem pożegnają się także Damian Krzywda, który w tym sezonie grał już tylko epizody, jak również bramkarz Patryk Foluszny oraz skrzydłowy Bartosz Smoliński.