Patryk Wykrota

Autor: KS Stal LA Ostrów Wielkopolski

Patryk Wykrota Mistrzem Polski!

2022-08-01 8:17

Zawodnik ostrowskiego klubu KS Stal LA, został Mistrzem Polski u23 w biegu na 200m! Patryk zdobył również brązowy medal na dystansie 100m.

Patryk Wykrota może dopisać sobie kolejny sukces do sportowego CV!

Wykrocie udało się wygrać na dystansie 200m ze świetnym czasem 20,74s w kategorii u23, udowadniając, że jest poważnym rywalem również w walce o medale seniorskie.

Wychowanek "Stalówki" zdobył również brązowy medal na 100m, z czasem 10,58s!

A to i tak nie był dzień Patryka, który bardzo mocno przegrywał starty i ciężko było przez to dogonić czołówkę na tak krótkim dystansie jakim jest 100m.

Podczas całych Mistrzostw klub KS Stal LA Ostrów Wielkopolski zdobył, aż 101 punktów w rywalizacji sportowej i ma już ich ponad 290 pkt co jest rekordowym osiągnięciem klubu.

Teraz trzymamy kciuki, żeby Patryk został powołany na Mistrzostwa Europy seniorów w Monachium które odbędą się 15-21 sierpnia.