karetka

i

Autor: eska.pl Lubelskie. 76-latek śmiertelnie porażony prądem

Wielkopolska

Tragiczny finał zasłabnięcia podczas gry w tenisa stołowego. Nie żyje 37-letni strażak

2023-10-30 8:37

W niedzielę w hali sportowej Pilawa w Odolanowie w Wielkopolsce 37-letni mieszkaniec miejscowości Roszki nagle zasłabł. Pomimo tego, iż na pomoc mężczyźnie ruszyli koledzy, cała sytuacja zakończyła się dramatycznie. 37-latek zmarł w szpitalu.

Wielkopolska. Tragiczny finał zasłabnięcia podczas gry w tenisa stołowego

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w Odolanowie w hali sportowej. Po treningu gry w tenisa stołowego w szatni zasłabł 37-letni mężczyzna. Na ratunek w szatni rzucili się koledzy mężczyzny, którzy rozpoczęli resuscytację. Użyto m.in. defibrylatora, dzięki któremu udało się przywrócić funkcje życiowe. Akcja reanimacyjna przywróciła poszkodowanemu funkcje życiowe. Później pogotowie ratunkowe przetransportowało mężczyznę do ostrowskiego szpitala.  Kiedy wydawało się, że cała sytuacja zakończyła się szczęśliwie, w godzinach wieczornych poinformowano, że mężczyzny nie udało się uratować.

Okazało się, że 37-letni mężczyzna był strażakiem ochotnikiem. - Drodzy druhowie w głębokim smutku i żalu informuje że dziś odszedł nasz przyjaciel, kolega i nasz druh strażak Zbigniew. Niech spoczywa w spokoju Wiecznym Amen - napisali na profilu na Facebooku strażacy z OSP Roszki.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE