nerd

i

Autor: fb Jacek Jędrzejak

Nie taki nerd straszny

2022-02-14 12:05

Skoro Walentynki, to będzie o miłości. Tym razem do muzyki, ale też o nostalgii za czasem beztroskiej młodości.

Taki jest „8 dzień tygodnia”, czyli pierwsza solowa płyta Jacka Jędrzejaka, na co dzień wokalisty BIG CYCA. Nagrana już przed rokiem, teraz doczekała się kolejnego teledysku.

Właśnie ukazał się teledysk do piosenki NERD. I do niego też człowiek z regionu, czyli Michał Kwiatkowski z Kalisza narysował bardzo ładną animację. Bardzo się cieszę, że ci młodzi chcą ze mną pracować, bo uczymy się od siebie nawzajem, a dla nich to też szansa na pokazanie co potrafią - mówi Jacek Jędrzejak

Dżej Dżej sam napisał nie tylko muzykę, ale też teksty, jest więc zabawnie, ale i trochę nostalgicznie. Do współpracy zaprosił młodych twórców. 

Korzystam z doświadczenia młodych ludzi, również nagrywając solowe rzeczy. Na tej płycie jest ich sporo, bo nie tylko grafik, ale też producent. Zapraszam tez młodych gości, którzy pojawią się na nowej płycie, jaką szykuję. Cały czas coś trzeba robić. Jeśli jesteśmy w ruchu, to czujemy ze żyjemy- dodaje Dżej Dżej

A zespół Big CYC wydał właśnie nową płytę "Przystanek Wolność" - zapis CD i DVD koncertu nagranego w Starej Przepompowni w czasie pandemii.