młodzieżowcy

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Młodzieżowcy Ostrovii pokazali pazur

2022-06-14 13:33

Młodzi zawodnicy Arged Malesa TŻ Ostrovii wygrali kolejną rundę PGE Ekstraligi u24. W zaległym meczu 3. rundy biało-czerwoni pokonali zespół Włókniarza Częstochowa 56:34.

U24 nie zwalnia tempa, Arged Malesa TŻ Ostrovia odniosła kolejne zwycięstwo, tym razem w zaległe 3. rundzie PGE Ekstraligi. Podopieczni Kamila Brzozowskiego nie dali szans rywalom i pokonali drużynę Włókniarza Częstochowa 56:34.

arged

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Dużo pozytywnych rzeczy na pewno z tych zawodów da się wyciągnąć, ale też do poprawy jest jeszcze pewnie parę rzeczy. Tor, jak tor, jest dobrze przygotowany, a czy szukamy czegoś więcej? Zawsze szukamy, żeby było jeszcze szybciej, jeszcze lepiej - mówi Kacper Grzelak, zawodnik TŻ Ostrovii

Ostrowianie prowadzili od początku do końca. Świetnie dysponowany był najskuteczniejszy żużlowiec tych rozgrywek, Matias Nielsen, który razem z Sebastianem Szostakiem zdobyli po 12. punktów. Dziewięć, ale z aż pięcioma bonusami uzbierał Kacper Grzelak.

Zwycięstwa młodzieżowców dają ukojenie, po nieudanych występach seniorów w PGE Ekstralidze. Dzisiaj, tj. we wtorek Arged Malesa uda się na kolejny mecz U-24 Ekstraligi, tym razem do Gorzowa na pojedynek ze Stalą.

Medialnie ostrowskich żużlowców wspiera Radio Eska.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE