młodzieżowcy

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Młodzieżowcy Ostrovii pokazali pazur

2022-06-14 13:33

Młodzi zawodnicy Arged Malesa TŻ Ostrovii wygrali kolejną rundę PGE Ekstraligi u24. W zaległym meczu 3. rundy biało-czerwoni pokonali zespół Włókniarza Częstochowa 56:34.

U24 nie zwalnia tempa, Arged Malesa TŻ Ostrovia odniosła kolejne zwycięstwo, tym razem w zaległe 3. rundzie PGE Ekstraligi. Podopieczni Kamila Brzozowskiego nie dali szans rywalom i pokonali drużynę Włókniarza Częstochowa 56:34.

arged

i

Autor: Arged Malesa TŻ Ostrovia

Dużo pozytywnych rzeczy na pewno z tych zawodów da się wyciągnąć, ale też do poprawy jest jeszcze pewnie parę rzeczy. Tor, jak tor, jest dobrze przygotowany, a czy szukamy czegoś więcej? Zawsze szukamy, żeby było jeszcze szybciej, jeszcze lepiej - mówi Kacper Grzelak, zawodnik TŻ Ostrovii

Ostrowianie prowadzili od początku do końca. Świetnie dysponowany był najskuteczniejszy żużlowiec tych rozgrywek, Matias Nielsen, który razem z Sebastianem Szostakiem zdobyli po 12. punktów. Dziewięć, ale z aż pięcioma bonusami uzbierał Kacper Grzelak.

Zwycięstwa młodzieżowców dają ukojenie, po nieudanych występach seniorów w PGE Ekstralidze. Dzisiaj, tj. we wtorek Arged Malesa uda się na kolejny mecz U-24 Ekstraligi, tym razem do Gorzowa na pojedynek ze Stalą.

Medialnie ostrowskich żużlowców wspiera Radio Eska.