impreza

i

Autor: pixabay.pl

IMPREZA

Będzie ogień! Wiemy już, kto wystąpi na Dniach Ziemi Ostrzeszowskiej!

2024-02-07 20:17

To już oficjalne! Dosłownie przed chwilą pojawiła się informacja o tym, kto wystąpi podczas tegorocznych Dni Ziemi Ostrzeszowskiej. I jedno jest pewne - szykuje się naprawdę gruba impreza, z klimatem dla każdego. Tym bardziej, że całość potrwa nie dwa, a aż dziesięć dni!

Takiej informacji mocno potrzebowaliśmy przy tej jesienno - zimowej szarówce za oknem. 

Jak co roku - w czerwcu - odbędą się Dni Ziemi Ostrzeszowskiej. To wielkie święto i jedna z najważniejszych imprez w okolicy.

Dosłownie chwilę temu pojawiła się oficjalna informacja o tym, kto zagra podczas tegorocznych koncertów głównych. I ta rozpiska wygląda naprawdę ciekawie. 

Będzie coś dla fanów polskiego rapu, muzyki pop - czy mocniejszych brzmień.

Trzymajcie się mocno! 

W tym roku Dni Ziemi Ostrzeszowskiej będą także odbywać się dłużej. Nie będą to dwa dni koncertowe, ale praktycznie dziesięć dni spotkań, koncertów, wystaw. Wiadomo jednak, że wielu mieszkańców czeka na wiadomość, jakie gwiazdy przyjadą w tym roku. No i trzeba powiedzieć, że po raz kolejny - mam nadzieję, że mieszkańcy będą zadowoleni. Do tych najważniejszych gwiazd, które odwiedzą nas w tym roku należą - Dawid Kwiatkowski, Organek, Ania Dąbrowska, Cyrko. Będzie też jedna niespodzianka - raper, który też zagra dla młodzieży, ale na razie pozostanie to niespodzianką - mówi burmistrz Ostrzeszowa, Patryk Jędrowiak.

Zbyt wiele szczegółów nie jest jeszcze znanych, ale wiadomo już, że koncerty główne odbędą się w weekend 22 - 23 czerwca.

Rezerwujcie sobie czas, by tego nie przegapić - i do zobaczenia pod sceną! ;)

Wielki quiz dla fanów muzyki. Jak dobrze pamiętasz polskie hity z lat 2000.?

Pytanie 1 z 10
Dokończ tekst! "Znów się zepsułeś i wiem co zrobię..."
Źródło: Będzie ogień! Wiemy już, kto wystąpi na Dniach Ziemi Ostrzeszowskiej!