Gołoledź / zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Pixabay Gołoledź w Kaliszu! Bardzo trudne warunki na drogach! [OSTRZEŻENIE IMGW] / zdjęcie ilustracyjne

Wielkopolska: Ostrzeżenie IMGW przed niebezpiecznymi zjawiskami meteo! [SZCZEGÓŁY]

2021-01-08 16:30

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał kolejne ostrzeżenie dla całego województwa Wielkopolskiego. Ma to związek z niebezpiecznymi zjawiskami meteo, które mogą pojawić się w naszym regionie. O co chodzi? Do kiedy obowiązuje ostrzeżenie? Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

W piątek pogoda w Poznaniu i okolicach była raczej spokojna. Na niebie było dużo chmur, ale nie padał z nich deszcz ani śnieg. Mimo to na drogach może być bardzo niebezpiecznie. Informuje o tym w swoim komunikacie Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. 

We wrocławskim zoo urodziło się małe gwanako

Ostrzeżenie dotyczy całego województwa Wielkopolskiego. 

Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -3°C do -1°C, temperatura minimalna gruntu do -4°C

informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Poznaniu. Ostrzeżenie obowiązuje od 18:00 w piątek do 9:00 w sobotę. 

Quiz: Na ile pytań z „Milionerów” potrafisz odpowiedzieć? Wygrałbyś milion?

Pytanie 1 z 10
Jak określa się osobę na pozór spokojną i nieśmiałą?
Źródło: Wielkopolska: Ostrzeżenie IMGW przed niebezpiecznymi zjawiskami meteo! [SZCZEGÓŁY]
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE