Dziennikarskie PIERNICZENIE! [ZDJĘCIA]

2021-12-03 10:21

To było prawdziwe dziennikarskie pierniczenie! Ponad podziałami. Dziennikarze z Kalisza i Ostrowa już po raz kolejny spotkali się przy jednym stole, by wspólnie przygotować pierniki! I udało się zrobić ich ponad 200. A wszystko po to, by wspomóc Wigilię na kaliskim rynku.

Choinki, renifery, domki i ludziki. Takie pierniki będzie można nabyć podczas Wigilii na kaliskim rynku. W tym roku udało się przygotować ponad 200 sztuk! Pieniądze zebrane z ich sprzedaży zostaną przekazane na leczenie podopiecznych Fundacji Bread of Life.

To jest taki nasz symboliczny wkład w Wigilię na kaliskim rynku. Jest to impreza, o której wielokrotnie mówimy na naszych antenach, a teraz możemy tak naprawdę się w nią włączyć.

Kiedy możemy zrobić te pierniki dla kogoś to mamy taką świadomość, że też te niezwykłą chwilę, te doznania dajemy innym osobom, osobom chorym.

To jest ogromna satysfakcja, że w jednym miejscu zbierają się ludzie, którzy mają apetyty na to, żeby pozbierać trochę pieniędzy dla potrzebujących. Bo to, że spotykamy się przy jednym stole, zdobimy te pierniki, pieczmy je, a później je dystrybuujemy to  jedno. A drugie to jest to, że naprawdę ponad podziałami mówimy jednym sercem.

Mówią dziennikarze.

Wigilia na kaliskim rynku już 18 grudnia. Medialnie wydarzenie wspiera RADIO ESKA :)

QUIZ. Najpopularniejsze hasła z krzyżówek. Dasz radę?

Pytanie 1 z 10
Karta z czerwonym rombem?
Źródło: Dziennikarskie PIERNICZENIE! [ZDJĘCIA]